Progesterone Receptor
Catalog Number:
ZYT-ACI424A
- Images (0)
| Article Name: | Progesterone Receptor |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI424A |
| Supplier Catalog Number: | ACI424A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI424A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Host: | Mouse |
| Category: | Sonstiges |
| Progesterone Receptor |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | 16 |
| Form: | Concentrate |
| Storage: | 2°C to 8°C |
