Mast Cell Tryptase, Clone: [AA1], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACR3277A
- Images (0)
| Article Name: | Mast Cell Tryptase, Clone: [AA1], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACR3277A |
| Supplier Catalog Number: | ACR3277A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACR3277A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [AA1] |
