TTF-1 + Cytokeratin 5/6 Cocktail, Clone: [8G7G3/1+D5/16B4], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-CO004K
- Images (0)
| Article Name: | TTF-1 + Cytokeratin 5/6 Cocktail, Clone: [8G7G3/1+D5/16B4], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-CO004K |
| Supplier Catalog Number: | CO004K |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-CO004K |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [8G7G3/1+D5/16B4] |
