Triticum vulgaris (Wheat) (WGA) (Mitogen Solution)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518809 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ml, 25 ml |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (AP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518810 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (Cy3)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518814 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg, 2 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (Cy5)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518815 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg, 2 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (DyLight488)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518816 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (FITC)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518818 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg, 10 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (HRP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518819 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (Macrobeads)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518820 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ml |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (MagneZoom(TM))
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518821 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 2 ml |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518822 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 mg, 50 mg |
| Show Prices | |
