Dengue Virus Type 1, Envelope, Recombinant, Drosophila, aa281-675, His-Tag
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-544518 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, LF |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Dengue Virus Type 1, Non-Structural Protein 1 (NS1), Recombinant, Drosophila, aa777-1131, His-Tag
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-544519 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, LF |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Dengue Virus Type 2, Envelope, Recombinant, Drosophila, aa281-675, His-Tag
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-544520 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, LF |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Dengue Virus Type 2, Non-Structural Protein 1 (NS1), Recombinant, Drosophila, aa777-1131, His-Tag
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-544521 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, LF |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Dengue Virus Type 3, Non-Structural Protein 1 (NS1), Recombinant, Drosophila, aa775-1129, His-Tag
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-544522 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, LF |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Agarose Bead Standard, B, 4% (50-150um)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-544527 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Agarose Bead Standard, B, 6% (50-150um)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-544528 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Agarose Bead Standard, BCL, 4% (50-150um)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-544529 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Agarose Bead Standard, BCL, 6% (50-150um)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-544530 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Agarose Bead Standard, Fast Flow 4% (50-150um)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-544531 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
