NP-5, Human, Control Peptide (alpha Defensin-5, HNP-5)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-N5378-07 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
NP-6, Human, Control Peptide (alpha Defensin-6)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5378-08 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
NPX1, Mouse, Control Peptide (Neuronal Pentraxin 1, Neuronal PTX1)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5379-10A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
NPXR1, Mouse, Control Peptide (Neuronal Pentraxin 1 Receptor)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5379-14A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
NPX2, Mouse, Control Peptide (Neuronal Pentraxin 2, Neuronal PTX2)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5379-15A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
NQO1, Recombinant Human (NAD(P)H Dehydrogenase Quinone 1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N5379-51A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
NQO2, Recombinant, Human (NAD(P)H Dehydrogenase Quinone 2, DIA6, DHQV, Ribosyldihydronicotinamide Dehydrogenase [Quinone], NRH Dehydrogenase [Quinone] 2, NRH:Quinone Oxidoreductase 2, NMOR2, Quinone Reductase 2, QR2)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5379-60H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 20 ug, 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
NMDA 3a Receptor, aa1098-1113 (NR3a, N-methyl-D-aspartate)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5380-61 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
NMDA 3b Receptor, aa916-930 (NR3b, N-methyl-D-aspartate)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5380-71 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
NRAS, Recombinant, Human (Neuroblastoma RAS Viral (v-ras) Oncogene Homolog, N-Ras, ALPS4, GTPase NRas, NS6, HRAS1, NRAS1, OTTHUMP00000013879, OTTMUSP00000023521, Transforming Protein N-Ras, v-Ras Neuroblastoma RAS Viral Oncogene H
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N5385-01H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug, 250 ug |
| Show Prices | |
