Olfactomedin-2, Recombinant, Human (OLFM2, OM2, neuronal olfactomedin-related endoplasmic reticulum- localized-2, Noelin-2)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O6170-02 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Omentin, Recombinant, Human (ITLN1, Intelectin 1 (galactofuranose binding), Endothelial lectin HL-1, FLJ20022, Galactofuranose-binding lectin, hIntL, HL1, HL-1, Intelectin-1 precursor, Intestinal lactoferrin receptor, INTL, ITLN,
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-O6250-01 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
Omentin, Recombinant, Human, aa17-313 (ITLN1, Intelectin 1 (galactofuranose binding), Endothelial lectin HL-1, FLJ20022, Galactofuranose-binding lectin, hIntL, HL1, HL-1, Intelectin-1 precursor, Intestinal lactoferrin receptor, IN
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O6250-01C |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
Omi, HtrA2, Control Peptide (HtrA serine peptidase 2)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-O6350-04A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Omi, HtrA2, Control Peptide (HtrA serine peptidase 2)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-O6350-06A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Omi, HtrA2 (S306A), Recombinant, Human, aa134-458, His-Tag (HtrA serine peptidase 2)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O6350-10 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
Oncostatin M, Recombinant, Human (OSM)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O6500 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 ug, 10 ug |
| Show Prices | |
Oncostatin M, Recombinant, Human, aa26-234, His-Tag (OSM)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O6500-02A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
ONPG, CAS [[369-07-3]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O7000 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 g, 10 g, 25 g, 50 g, 100 g |
| Show Prices | |
Ophthalmic Acid
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O7025 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 mg |
| Show Prices | |
