Osteonectin, Human (SPARC, Secreted Protein, Acidic, Cysteine-rich, ON, OSN)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8063-15 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Osteopontin, Control Peptide (OPN, Bone Sialoprotein I, BSP-1, Secreted Phosphoprotein 1, SPP1, Early T-Lymphocyte Activation 1
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-O8064-05 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Osteoprotegerin, Recombinant, Human (OPG, Osteoclastogenesis Inhibitory Factor, OCIF)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8065-01 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug, 50 ug |
| Show Prices | |
Osteoprotegerin, 22-401aa, Recombinant Human (OPG, Osteoclastogenesis Inhibitory Factor, OCIF)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8065-01E |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 150 ug |
| Show Prices | |
Osteostatin (pTH-Related Protein (107-111) human, rat)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8070-01 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Otx1, Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8073-05A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Otx1, Control Peptide (BSA)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8073-05B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Otx2, Control Peptide (Orthodenticle homolog 2)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8073-10A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Otx2, Control Peptide (BSA) (Orthodenticle homolog 2)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8073-10B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Otx3, Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O8073-15A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
