Anti-Mouse I-Ab, Ascites (Clone B17-123.R2) (mouse IgM)
Catalog Number:
CED-CL9015A
- Images (0)
| Article Name: | Anti-Mouse I-Ab, Ascites (Clone B17-123.R2) (mouse IgM) |
| Biozol Catalog Number: | CED-CL9015A |
| Supplier Catalog Number: | CL9015A |
| Alternative Catalog Number: | CED-CL9015A |
| Manufacturer: | Cedarlane |
| Host: | Ms |
| Category: | Antikörper |
| Anti-Mouse I-Ab, Ascites (Clone B17-123.R2) (mouse IgM) |
| Anti-Mouse I-Ab, Ascites |
| Clonality: | Monoclonal |
| Storage: | -20°C |
