Anti-Mouse I-Ak, Ascites (Clone H116-32.R5) (mouse IgG2b)
Catalog Number:
CED-CL9016A
- Images (0)
| Article Name: | Anti-Mouse I-Ak, Ascites (Clone H116-32.R5) (mouse IgG2b) |
| Biozol Catalog Number: | CED-CL9016A |
| Supplier Catalog Number: | CL9016A |
| Alternative Catalog Number: | CED-CL9016A |
| Manufacturer: | Cedarlane |
| Host: | Ms |
| Category: | Antikörper |
| Anti-Mouse I-Ak, Ascites (Clone H116-32.R5) (mouse IgG2b) |
| Anti-Mouse I-Ak, Ascites |
| Clonality: | Monoclonal |
| Isotype: | IgG2b |
| Storage: | -20°C |
