PD-1 (CD279), Clone: [CAL20], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3224A
- Images (0)
| Article Name: | PD-1 (CD279), Clone: [CAL20], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3224A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3224A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3224A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Host: | Rabbit |
| Category: | Antikörper |
| Application: | IHC-P |
| Species Reactivity: | Human |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [CAL20] |
| Form: | Concentrate |
| Application Dilute: | 1:100 |
