WT1 [rWT1/857], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3238A
- Images (0)
| Article Name: | WT1 [rWT1/857], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3238A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3238A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3238A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [rWT1/857] |
