SATB2, Clone: [CL0323], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3259A
- Images (0)
| Article Name: | SATB2, Clone: [CL0323], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3259A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3259A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3259A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [CL0323] |
