ZytoDot 2C SPEC CDKN2A/CEN 9 Probe
Catalog Number:
ZYT-C-3067-400
- Images (0)
| Article Name: | ZytoDot 2C SPEC CDKN2A/CEN 9 Probe |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-C-3067-400 |
| Supplier Catalog Number: | C-3067-400 |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-C-3067-400 |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Sonstiges |
| Alternative Names: | HGNC: cyclin-dependent kinase inhibitor 2A |
| ZytoDot 2C SPEC CDKN2A/CEN 9 Probe |
| Clonality: | Monoclonal |
| Storage: | 2°C to 8°C |
