D2-40 (Lymphatic Marker), Clone: [D2-40], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-CM266A
- Images (0)
| Article Name: | D2-40 (Lymphatic Marker), Clone: [D2-40], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-CM266A |
| Supplier Catalog Number: | CM266A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-CM266A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [D2-40] |
