Mouse & Rabbit PIN Cocktail (P504S+p63), Clone: [4A4+polyclonal], Polyclonal
Catalog Number:
ZYT-CO001K
- Images (0)
| Article Name: | Mouse & Rabbit PIN Cocktail (P504S+p63), Clone: [4A4+polyclonal], Polyclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-CO001K |
| Supplier Catalog Number: | CO001K |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-CO001K |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Polyclonal |
| Clone Designation: | [4A4+polyclonal] |
