pan B-Cocktail (CD20 & PAX-5), Clone: [L26 + polyclonal], Polyclonal
Catalog Number:
ZYT-CO002K
- Images (0)
| Article Name: | pan B-Cocktail (CD20 & PAX-5), Clone: [L26 + polyclonal], Polyclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-CO002K |
| Supplier Catalog Number: | CO002K |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-CO002K |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Polyclonal |
| Clone Designation: | [L26 + polyclonal] |
