CLC6, Rat (Clcn6, Chloride Channel) Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-C5837-45 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
CLC7, Rat (Clcn7, Chloride Channel) Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-C5837-54 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
CLC7, Human (Clcn7, Chloride Channel) Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-C5837-56 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
Claudin 16, Human, Control Peptide (Paracellin 1, CLDN16)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-C5838-90A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
CLEC4F, Recombinant, Mouse (C-type Lectin Domain Family 4 Member F, C-type Lectin Superfamily Member 13, CLECSF13, C-type Lectin 13)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-C5839-67 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
CLEC4G, Recombinant, Human (C-type Lectin Domain Family 4 Member G, Liver and Lymph Node Sinusoidal Endothelial Cell C-type Lectin, LSECtin)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5839-73 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
CLEC9A, Recombinant, Human (C-type Lectin Domain Family 9 Member A, UNQ9341/PRO34046)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5839-73K |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Clock, Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5843-03A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Clock, Control Peptide (BSA)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5843-03B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Clock, Human Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-C5843-12 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
