mutY, Human (Control Peptide)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M9559-01 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
MvaI (EcoRII*)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9580 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2000 U |
| Show Prices | |
Mva1269I (BsmI)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9581 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 200 U, 1000 U |
| Show Prices | |
MYCBP, Recombinant, Human, aa1-103, His-Tag (c-Myc Binding Protein, Associate of Myc 1, AMY-1, AMY1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9600-93 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
Myc-Tag, Control Peptide, Human
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-M9601-35 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
Myc-Tag Fusion Protein, Recombinant, Western Blot Positive Control
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M9601-35A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ul |
| Show Prices | |
Mycobacterium tuberculosis, Recombinant
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M9699-75M |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
Mycoplasma Removal Agent
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9738 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 ml |
| Show Prices | |
Mycoplasma pneumoniae
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9750-13 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Mycoplasma pneumoniae (M. pneumoniae)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M9750-13A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
