Mycoplasma pneumoniae
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9750-13 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Mycoplasma pneumoniae (M. pneumoniae)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M9750-13A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
MyD88, IN, Blocking Peptide (Myeloid Differentiation Marker 88, Myeloid Differentiation Primary Response Gene, Myeloid Differentiation Primary Response Protein MyD88)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9755-10P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
MyD88, CT, Blocking Peptide (Myeloid Differentiation Marker 88, Myeloid Differentiation Primary Response Gene, Myeloid Differentiation Primary Response Protein MyD88)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9755P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Myelin Basic Peptide (90-98), MAP Kinase Phosphorylation Substrate
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9757-55 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Myelin Basic Protein, Bovine (MBP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9758 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 mg |
| Show Prices | |
Myelin Basic Protein, Human Brain, Lyophilized (MBP)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M9758-02 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Myelin Basic Protein, (4-14)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9758-03K |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Myelin Basic Protein, (4-14), phosphorylated (pGlu4)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M9758-03L |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Myelin Basic Protein, Dephosphorylated, Bovine (MBP)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M9758-06 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2x2.5 mg |
| Show Prices | |
