Peroxisomal Farnesylated Protein, Recombinant, Human, aa1-296, His-Tag (Peroxisomal Biogenesis Factor 19, 33kD Housekeeping Protein, Peroxin-19, HK33, PXF, OK/SW-cl.22, PEX19)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-P3352-91A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
PERP, Blocking Peptide (PIGPC1, THW)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-P3353P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Persephin, Recombinant, Human (PSP, Neurotrophic Factor)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-P3355-02C |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug |
| Show Prices | |
Persephin, Recombinant, Human (PSP, Neurotrophic Factor) (BSA Free)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-P3355-02CX |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug |
| Show Prices | |
Pfl23II (SplI)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-P3361 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 300 U |
| Show Prices | |
PHAP I, CT, Control Peptide for P3368-02F (Putative HLA DR-associated Protein)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-P3368-02A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
PHAP I, IN, Control Peptide (Putative HLA DR-associated Protein)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-P3368-03A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
PHAP III, CT, Control Peptide (Putative HLA DR-associated Protein)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-P3368-04A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
PHAP, CT, Control Peptide (Putative HLA DR-associated Protein)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-P3368A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Phaseolus lunatus (LBA)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-P3369-85 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg, 5 mg |
| Show Prices | |
